Patnos Life Patnos Halkıyla buluşmaya hazırlanıyor

Ana Sayfa » ÇALIŞMALARIMIZ » Patnos Life Patnos Halkıyla buluşmaya hazırlanıyor

Patnos Life Patnos Halkıyla buluşmaya hazırlanıyor

Patnos’un ilk Alışveriş Merkezinin Patnos Belediyesi tarafından onaylanan Proje İnşaatının yapımına başlandı
Ağrı’nın en büyük ilçesi olan Patnos Belediyesi tarafından Patnos’un ilk AVM’si “Patnos Life Alışveriş ve Yaşam Merkezi” Patnos halkı ile buluşmaya hazırlanıyor

Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY yaptığı açıklamada; bölge halkına sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek. Patnos Life, market, sinema salonları, bowling salonu, bin 200 metrekare çocuk ve gençlik merkezinin yanı sıra geniş terasıyla ilçede çekim merkezi olmaya hazırlanıyoruz dedi.

Akbay; Geniş bir yiyecek-içecek alanına sahip olan AVM birçok markaya da ev sahipliği yapacak. Patnos Life, bütün fonksiyonları içerisinde barındıran kent merkezini daha aktif, yaşanır hale getirecek komplike bir yapı olarak tasarlandı.

Patnos, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’ne bağlı fakülteler ve meslek yüksek okulları sayesinde genç nüfusu kendine çekmekle birlikte ayrıca yoğun olarak kamu çalışanları da Patnos’da görev yapmakta. Patnos’un ilk AVM’si Patnos Life, halkına sosyal yaşam alanları yaratmaya hazırlanıyoruz İlçemize Hayırlı olsun.

Patnos Ağrı’nın en büyük ilçesinde yer alıyor. Patnos, il merkezine 82 kilometre uzaklıkta, Ağrı-Van, Ağrı-Muş, Ağrı-Bitlis yollarının kavşağında kurulmuştur. Patnos nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçedir.

08 Ağustos 2017